Je mag gedurende twee weken na de ooglaserbehandeling niet in je ogen wrijven. Vanwege de hygiëne, genezing, plooivorming en het bandagelensje.
Lasek & TransPRK
Bij de Lasek en de TransPRK behandeling krijg je een bandagelensje in je ogen. Door, per ongeluk, in je ogen te wrijven zou je deze kunnen verplaatsen. Dit lensje wordt na 5 dagen verwijderd.
IntraLasik Femtosecond
Bij de IntraLasik Femtosecond is er vooral de eerste dagen een geringe kans op plooivorming in de flap als je in je ogen wrijft. Als dit jou onverhoopt overkomt, kun je dit herkennen aan branderige, rode ogen en wazig zicht.
Gelukkig is het wel te verhelpen: je komt bij ons langs voor een flapspoeling en dan kunnen wij je flapje liften, schoonspoelen en weer gladstrijken.