Heeft u twijfels om uw ogen te laseren? Boek een vrijblijvend ooglaser vooronderzoek bij één van onze klinieken (Amsterdam of Rotterdam) om te kijken of uw ogen geschikt zijn voor het ooglaseren. Na het vooronderzoek kan met 100% zekerheid worden gezegd of uw ogen geschikt zijn voor het ooglaseren. Een ander voordeel van het vooronderzoek is dat u een overzicht krijgt van de werkwijze en de oogkliniek waar de ooglaserbehandeling plaats gaat vinden.
Ooglaseren is al jarenlang bewezen veilig. Is het voor u geen droom om zonder lenzen of bril door het leven te gaan? Elke ochtend opstaan en direct zicht. Op lange termijn is een ooglaserbehandeling voordeliger dan keer op keer nieuwe contactlenzen of een bril aan te schaffen.
Een ooglaserbehandeling kan het leven een stuk prettiger maken.
De oogartsenteams van Vision Ooglaseren zijn in staat de meest veilige manier van ooglaseren uit te voeren. De IntraLase ooglaserbehandeling is volledig computer gestuurd, wat de kans op complicaties tot het minimum beperkt. Onze oogartsen hebben deze manier van ooglaseren in Nederland geïntroduceerd. Onze oogartsen, in samenwerking met de modernste ooglaser apparatuur zullen garant staan voor een succesvolle ooglaserbehandeling.
Bij Vision Ooglaseren kunt op dit moment profiteren van de scherpste prijs van Nederland voor de veiligste manier van ooglaseren. De IntraLase ooglaserbehandeling is € 1.999,- voor beide ogen. Deze prijzen voor ooglaseren zijn inclusief het vooronderzoek, de ooglaserbehandeling en de nacontroles. De prijzen op de website zijn all-inclusief, niet afhankelijk van uw oogafwijking.
Een ooglaserbehandeling is een ingreep waar u goed over moet nadenken. Voordat u besluit een vooronderzoek en eventueel de behandeling in te plannen wilt u waarschijnlijk eerst weten wat u te wachten staat. Veel patiënten gingen u voor bij Vision Ooglaseren en hebben onze kliniek als uitstekend beoordeeld, lees hierr een aantal ooglaser ervaringen.
Diane de Jong, Rotterdam, 34 jaar
![]()
Mijn ervaring met Vision Ooglaseren was zeer goed. Ik werd bij het vooronderzoek vriendelijk ontvangen. Wat mij erg gerust stelde was dat de arts die het vooronderzoek deed ook degene was die mij uiteindelijk behandelde. Ik werd bij het uigebreid vooronderzoek geschikt bevonden voor de IntraLase behandeling.
Ik was daar erg enthousiast over, vooral omdat er in elke stap van de behandeling geen mesje wordt gebruikt, maar een laser en je dus vrijwel geen…
| Rijnzicht Oogkliniek (wavefront) | € 1.995,- |
|---|---|
| EyeScan | € 1.995,- |
| Correct Vision | € 1.945,- |
| Vision Ooglaseren | € 999,50 |